Élesedő küzdelem! Miskolc Rally

Május 10.
Miskolcon már érezhető volt a feszültség az S1600-as kagtegóriában hiszen nem volt gyors ami jelentős eredmény különbséget hozott volna.

Zsoltiék csupán a gumiválasztással nyúltak mellé, hiszen a puha gumi csak az első gyorsa biztosított megfelelő tapadást. A szombati napot hibátlanul tejesítő páros meg volt elégedve az elért eredménnyel.Természetesen vasárnapra nem volt kérdés hogy a kategória éllovasát maguk mögé akarják utasítani. Vasárnap is ment az adok kapok amiből sajnos Ollé Sasa került ki győztesen, viszont az alig húsz másodperc nem tünik ledolgozhatatlan hátrányanak a jövőt illetően. A verseny mérlege 4 szakasz győzelem a S1600-as kategóriában és az előkelő absz. 9. helyezés. Ezzel az eredménnyel megszereztük az első abszolút pontjainkat a Magyar Rally Bajnokságban, amivel nagyon meg volt elégedve a csapatvezetés!

A Salgóra már egy 30 lóerővel erősebb Polo-val érkezünk,ami így már talán megközelítheti egy S1600 Swift erejét! :)

Köszönjük a támogatóinknak, hogy Miskolcon lehettünk!
Kifejezetten: STATOIL, VIP Car, Dr Marcus Légfrissítő,Roleff, Akácmézes, Maxx Energy Drink, Prince Beer.